Ваше запитання до нас

CAPTCHA
(0512) 67-00-97
Миколаїв
Одеса
 
+38 (0512) 67-00-97
Миколаїв
Одеса

Всеукраїнський День Логіста

14.12.2022

25 жовтня, у Києві пройшла щорічна бізнес-конференція «Всеукраїнський День Логіста», яка об'єднала понад 280 топ-менеджерів та керівників логістики з усіх регіонів країни.

На конференції обговорено тенденції розвитку логістики в поточних умовах.

Одним із спікерів був директор групи компанії «Арт Софт» Сергій Артьоменко, який виступив із доповіддю «АРТ:ЧЕРГА. Логістика без простоїв та черг».

У доповіді було розказано про розроблену компанією «Арт Порт» систему електронної черги «Арт:Черга», яка дозволяє організувати прийом вантажів на елеваторах, терміналах, морських та річкових портах без тривалого очікування та простоїв автотранспорту, а також практичний досвід та економічну ефективність від впровадження цієї системи.

Звернувши увагу на проблему з переповненими накопичувачами та терміналами, Сергій Артеменко наголосив, що машини мають виїжджати тоді, коли точно знають, що термінал їх обслужить без тривалого простою та очікування.

Сергій Артеменко докладно розповів про принцип роботи електронної черги, і які додаткові можливості для логістики відкриває впровадження цього програмного комплексу.

Наприкінці доповіді були наведені розрахунки економічної ефективності при впровадженні продукту "Арт: Черга", які забезпечують, лише за рахунок виключення або суттєвого зменшення простою автомобільного та/або водного транспорту, термін окупності системи в межах одного-двох місяців